Telefon
WhatsApp

ATA ŞEHİR OSGB

ATA ŞEHİR OSGB olarak, İş Güvenliği, İşyeri Hekimliği, Eğitim, Danışmanlık Hizmetleri Vermekteyiz

İŞ GÜVENLİĞİ

Temel İş Güvenliği Eğitimleri, Risk Analizi, Acil Durum Eylem Planı, Yangın ve Tahliye Tatbikatları

İŞYERİ HEKİMLİĞİ

İş Sağlığı, Hijyen, Koruyucu Hekimlik ve Kişisel Koruyucu Donanımlar hakkında tespitlerde bulunur

EĞİTİM&DANIŞMANLIK

Hizmet verdiğimiz işyerlerinde tüm personele aşağıdaki eğitim konularını içeren eğitimler vermektedir.

Adres

Küçükbakkalköy Mah. Harika Sk. no: 8/A-B Ataşehir/İSTANBUL

Telefon

0216 572 32 32

E-Posta

info@atasehirosgb.com.tr

Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu 30.06.2012 tarihinde yayımlanmasına müteakip 01.01.2013 tarihinde yürürlüğe girmiştir. Buna istinaden şirket kurucuları 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’na istinaden alt yapı çalışmalarına başlamış olup, gerekli çalışmaları yaparak ATA ŞEHİR ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ TİC. A.Ş. tüzel kişiliğini kazanmış, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığından yetki belgesini alarak faaliyete geçmiştir. Şirketimiz kuruluş çalışmaları sırasında İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda deneyimli kadroları bünyesinde istihdam ederek ciddi bir birikimin üzerine inşaa edilmiştir. Şirketimiz, bu çalışmalar neticesinde ciddi müşteri portföyüne ulaşmış İş Sağlığı ve Güvenliği Konusunda önemli çalışmalar yapmıştır.

ATA ŞEHİR OSGB olarak, insan hayatının ve sağlığının söz konusu olduğu durumlarda, mevzuatın gerektirdiği minimum hizmet yükümlülüklerine uymaktan fazlasının gerektiği görüşündeyiz. İşte bu yüzden, biz de üzerimize düşen görevleri yerine getirirken kadromuzun 15 yıllık tecrübesi ışığında, “önce insan” anlayışıyla hareket etmekteyiz. Siz de çalışmalarınızda; temel amacımız olan “insan hayatını ve sağlığını” gözetmek amaçlı, iş kazalarını ve meslek hastalıklarını önlemek, işyerinizde iş güvenliği kültürünü yerleştirmek, cezai yaptırımların önüne geçmek istiyorsanız, ATA ŞEHİR OSGB olarak işletmenize hizmet vermekten onur duyarız.

Şehir

Faaliyet Alanı

Mutlu Firma

YORUMLAR

Zafer Yılmaz

İş Adamı

Firmamızda yaptıkları Sağlık ve Güvenlik çalışmalarını memnuniyetle uyguluyoruz. Çok teşekkür ederiz.

Can Bilge

İşletmeci

Ata Şehir OSGB'ye firmamıza verdiği desteklerden ötürü çok teşekkür ederiz. Herkese Tavsiye ederiz.

HABER VE DUYURULAR

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EKİP İŞİDİR

İş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi iş sağlığı ve güvenliği konusundaki en yetkin kişiler olsa da, isg risklerini işi sürekli yapan insanlar kadar detaylı göremeyebilirler.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİNİN AMACI

Çalışmalar sırasında da tıp, fizik, kimya, matematik, istatistik, iktisat, sosyoloji, psikoloji ve ergonomi gibi bilimlerden yararlanılır. Çalışma alanı ise, tüm iş kollarını kapsar.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ NEDİR?

İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’nun genel değerlendirmesi yapıldığında çağdaş bir İş sağlığı güvenliği anlayışı üzerine kurulduğu söylenebilir.

SİZİ ARAYALIM